LIGA EVROPE: Danas direktan prenos Napoli – Arsenal na RTSH

Odigrane su prosle nedelje prve utakmice četvrtfinala Lige Evrope, a značajan korak ka polufinalu napravili su Benfika, Arsenal, Čelsi i Valensija koji su slavili protiv Ajntrahta, Napolija, Slavije i Viljareala.

Fudbaleri Benfike savladali su na svom stadionu Ajntraht iz Frankfurta rezultatom 4:2.

Arsenal je u Londonu trijumfovao nad Napolijem sa 2:0 u derbiju ove faze takmičenja. Aron Remzi je doveo u vođstvo Tobdžije na isteku četvrt časa igre, a konačan rezultat je postavio Kalidu Kulibali autogolom deset minuta kasnije.

U španskom dvoboju između Viljareala i Valensije slavili su gosti rezultatom 3:1, a viđena su dva penala.

U duelu između Slavije i Čelsija u Pragu viđen je samo jedan gol i to u završnici meča. Levi bek Plavaca Markos Alonso je zatresao mrežu Čeha u 86. minutu i tako pogurao Engleze ka polufinalu.

Danas uveče igraće se revanš četvrtfinala LigeEvrope, u kojima su Arsenal, Benfika, Valensija i Čelsi favoriti kao sto je navedeno.

Ljubitelji sporta moći će direktno da prate prenos utakmice Napoli-Arsenal na Radio-televiziji Albanije od 21:00.